0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
Pesse en USV delen de punten

Nieuwleusen- Na een aantal weken vrij te zijn geweest van de competitie stond er vandaag weer een wedstrijd voor de mannen van Kramer op het programma. Ook meteen een topper wat men moest afrekenen met de nummer drie van de ranglijst USV. 

Thuisploeg op zoek

In de eerste helft zijn de intenties van de thuisploeg direct te merken, het wil de lijstaanvoerder pijn doen in de strijd om het kampioenschap. Het weet in haar ijver ook de Pessenaren haar wil op te leggen maar weet dit nog niet echt tot grote kansen weten uit te drukken. Uiteindelijk weet de ploeg wel tot kansen te komen maar het heeft of het vizier niet op scherp staan of ze vinden doelman Waninge op haar weg. Pesse daarentegen lijkt te moeten wennen aan de wil van de opponent. Spaarzaam weet het te counteren maar wanneer het dat doet is het ook meteen gevaarlijk. Tegen het spelbeeld in krijgt Pesse wel de beste kans via Kleine. Zijn volley kan net voor de lijn gered worden door doelman Scheper.


Late gelijkmaker

Na de rust weet USV de dadendrang niet door te zetten, dit komt ook doordat Pesse de zaken goed op orde heeft. Ook offensief weet het wat meer een vuist te maken maar tot echt grote kansen komt de ploeg niet. De wedstrijd kabbelt daarna voort waarbij er veelal een strijd op het middenveld is waarna Pesse plots scoort. Een fout achterin geeft Hartman de kans om de bal te onderscheppen. Hij combineert met Verbrugge om vervolgens de bal met een bekeken schot achter Scheper te schieten. Door de voorsprong moet de thuisploeg nog meer op de aanval. Na een storm op het doel van Pesse weet het dan uiteindelijk toch toe te slaan. Een lage bal van achterin op komt bij spits Kooiker. Waninge reageert snel door uit zijn doel te komen maar Kooiker weet de bal toch bekeken langs de keeper te schuiven. In de slotfase lijken beide ploegen niet echt meer bij machte om tot kansen te komen.


Opstelling Pesse: Waninge, Meijer, Evenhuis, van Wijk, Kleine, Poeste (de Vries), Veninga, van Arkel (van Slooten), Strijker, Verbrugge en Hartman.


Uitslag

Op 8 mrt.
 om 14:00
1
USV 1
-
vs
1
Pesse 1   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Rens Steenbergen - 08 maart, 2020
Volgende wedstrijd
3e klasse P
Team
G
W
G
V
PNT
1.
Beilen 1
Beilen 1
0
0
0
0
0
2.
EMMS 1
EMMS 1
0
0
0
0
0
3.
SC Erica 1
SC Erica 1
0
0
0
0
0
4.
HODO 1
HODO 1
0
0
0
0
0
5.
HOVC 1
HOVC 1
0
0
0
0
0
6.
Pesse 1
Pesse 1
0
0
0
0
0
7.
Ruinen 1
Ruinen 1
0
0
0
0
0
8.
VV Sleen 1
VV Sleen 1
0
0
0
0
0
9.
SVV'04 1
SVV'04 1
0
0
0
0
0
10.
vv Sweel 1
vv Sweel 1
0
0
0
0
0
11.
Titan 1
Titan 1
0
0
0
0
0
12.
Wacker 1
Wacker 1
0
0
0
0
0
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor