0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
Pesse brengt zichzelf in de problemen

Zuidwolde - Pesse heeft bij Zuidwolde een goede kans laten liggen om enige afstand te nemen van de onderste regionen. De ploeg was echter niet bij de les en was geen schim van de ploeg, die vorige week HODO versloeg. Het counterende Zuidwolde profiteerde van de geboden ruimte door Pesse en passeerde de gasten door een 3-1 zege op de ranglijst.


Zuidwolde steeg naar een veilige achtste plaats en Pesse zakte naar de negende plaats. Pesse-trainer Harm Spijker sprak van een totale off day. ,,Ja, en die komt alleen wel op het meest verkeerde moment. Afstoffen en weer door naar de volgende wedstrijd. ”Zuidwolde begon beter aan de wedstrijd, maar verder dan enkele voorzetten kwam de ploeg niet. De verdedigers van Pesse konden de voorzetten steeds op tijd wegwerken. De eerste echte kans was voor de gasten, maar Marco Hartman schoot vanaf de rand van het strafschopgebied over. De eerste kans voor Zuidwolde was direct raak via Frans Capellen, nadat Pesse op het middenveld balverlies leed. Steven Berghuis zette vanaf links voor, waarna
de rappe spits Frans Capellen Pesse-doelman Ruben Waninge het nakijken gaf. Pesse was door deze treffer even van slag. Het had niet veel gescheeld of het had kort daarna al 2-0 gestaan, maar Joris de Roo schoot net over. Even later kreeg Pesse een grote kans gelijk te maken na hands van Martijn Spijkerman. Zuidwolde-doelman Wesley Steenbergen werd de held van de thuisclub, want hij ranselde de strafschop van Marco Hartman uit zijn doel. In plaats van 1-1 werd het 2-0 en dat was een flinke klap voor de gasten. Frans Capellen werd
niet fel genoeg op de huid gezeten en kon zijn tweede treffer laten noteren, waardoor de thuisploeg op rozen zat. De thuisclub toonde zich zeer effectief, want twee kansen leverden even zoveel doelpunten op. Pesse kreeg voor rust drie kansen, maar het verschil was dat die niet benut werden. Vlak voor rust was Ingmar Reinders dichtbij de 2-1, maar zijn volley vloog over het doel.


Tweede helft

Pesse-trainer Harm Spijker bracht na rust twee nieuwe spelers binnen de lijnen. Frank Priet en Remmert Verbrugge vervingen Niek Brinkman en Erwin Strijker. Zuidwolde liet de gasten het spel maken en koos bij balbezit voor lange ballen op Frans Capellen, die wegens zijn snelheid de defensie van Pesse hoofdbrekens bezorgde. Zo kreeg de spits twee goede kansen, maar Pesse-doelman Ruben Waninge redde en hij schoot net over. Pesse gooide alles op de aanval, maar de passes waren te onnauwkeurig om echt dreigend te worden. Pesse kwam voorlopig niet verder dan een kopbal van Ezra Meijer, die over ging. Pesse had meer balbezit en viel wel aan, maar stuitte steeds op een overmacht aan Zuidwoldiger verdedigers, waardoor Pesse geen gaatje kon vinden in het overvolle strafschopgebied. Een kwartier voor tijd viel de beslissing na een fout in de Pesser defensie. Jasper Jabben schoot op de paal en de rebound was voor Joris de Roo. Eventjes kwam de hoop bij Pesse terug na de treffer van Ezra Meijer na een fraaie aanval via Frank Priet en Marco Hartman. Vlak voor tijd was Joris de Roo zelfs nog dichtbij de 4-1, maar hij mikte over. Zuidwolde
speelde een slim spelletje en toonde zich net iets effectiever, waardoor een zeer kostbare zege gevierd kon worden.


Zuidwolde-Pesse 3-1 (2-0)

13. Frans Capellen 1-0, 28. Frans Capellen 2-0, 78. Joris de Roo 3-0, 81. Ezra Meijer 3-1.
Scheidsrechter: Gerbrandy. Geel: Spijkerman (Zuidwolde), N. Brinkman (Pesse).
Pesse: Waninge; Zinger, Evenhuis, Kolen, R. Brinkman; Meijer, S. Hartman, N. Brinkman
(46. Priet), Strijker (46. Verbrugge); Reinders; M. Hartman
Uitslag

Op 23 apr.
 om 14:00
3
Zuidwolde 1
-
vs
1
Pesse 1   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Reinier de Boer - 25 april, 2023
Volgende wedstrijd
3e klasse P
Team
G
W
G
V
PNT
1.
Beilen 1
Beilen 1
0
0
0
0
0
2.
EMMS 1
EMMS 1
0
0
0
0
0
3.
SC Erica 1
SC Erica 1
0
0
0
0
0
4.
HODO 1
HODO 1
0
0
0
0
0
5.
HOVC 1
HOVC 1
0
0
0
0
0
6.
Pesse 1
Pesse 1
0
0
0
0
0
7.
Ruinen 1
Ruinen 1
0
0
0
0
0
8.
VV Sleen 1
VV Sleen 1
0
0
0
0
0
9.
SVV'04 1
SVV'04 1
0
0
0
0
0
10.
vv Sweel 1
vv Sweel 1
0
0
0
0
0
11.
Titan 1
Titan 1
0
0
0
0
0
12.
Wacker 1
Wacker 1
0
0
0
0
0
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor