0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse
VV Drenthina - SV Pesse (vr)

Aankomende zaterdag gaan de dames uit Pesse hun laatste wedstrijd in de 3e klasse L spelen van dit seizoen. Na het behalen van het kampioenschap 2 weken geleden, promoveren de dames naar de tweede klasse. Maar eerst zal er nog gespeeld moeten worden tegen Drenthina vrouwen 1 in Emmen. Om 12:30 uur zal er worden afgetrapt. 

Drenthina bezet op dit moment een 8 plaats met 
11 verliespartijen, 1 gelijkspel en 5 winstpartijen. In de thuiswedstrijd gaf Drenthina goed weerstand aan de dames van Pesse en werd er nipt gewonnen door Pesse met 2-1. Bij winst vergroten de dames uit Pesse het gat met de nummer 2 naar 7 punten. 

   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor