SV Pesse (vr) - FC Klazienaveen
na een geslaagde poulefase in de beker staat komend weekend de eerste competitiewedstrijd op het programma voor de Pessenaren. Klazienaveen is de tegenstander, welke zich ook wist te kwalificeren voor de volgende bekerronde. Komende zaterdag om 14:30 uur zal er worden afgetrapt op het sportpark 'De Marke' in Pesse. Zien wij u dan?
| Deel op facebook | Deel op twitter
Door Roy Schraa - 23 september, 2021
Volgende wedstrijd
Pesse 1
20 apr.
18:30
18:30
vs
SVV'04 1
Ruinen 1
28 apr.
14:00
14:00
vs
Pesse 1
Wacker 1
12 mei
14:00
14:00
vs
Pesse 1
3e klasse C
Team
G
W
G
V
PNT
1.
Raptim 1
Raptim 1
18
14
2
2
44
2.
Pesse 1
Pesse 1
20
13
5
2
44
3.
Ruinen 1
Ruinen 1
20
12
2
6
38
4.
vv Sweel 1
vv Sweel 1
20
10
5
5
35
5.
Beilen 1
Beilen 1
19
11
1
7
34
6.
HODO 1
HODO 1
19
10
1
8
31
7.
Wacker 1
Wacker 1
19
8
3
8
27
8.
VV Sleen 1
VV Sleen 1
19
7
4
8
25
9.
SVV'04 1
SVV'04 1
20
6
5
9
23
10.
Oranje Zwart 1
Oranje Zwart 1
18
4
6
8
18
11.
Ruinerwold 1
Ruinerwold 1
19
4
3
12
15
12.
Schoonebeek 1
Schoonebeek 1
18
2
4
12
10
13.
Dwingeloo 1
Dwingeloo 1
19
1
3
15
6
Speelschema
Donderdag 18 april bekijk meer
Pesse 2
20:00
Steenwijkerwold 3
Pesse 1
20:00
FC Klazienaveen 3
Vrijdag 19 aprilPesse VR18+2
19:30
De Weide VR18+2
Witteveense Boys'87 18+1
19:30
Pesse 18+1
De Weide 35+3
19:30
Pesse 35+2JM
Ruinen 35+1
19:30
Pesse 35+1
ST Beilen/Fit Boys VR18+1
19:30
Pesse VR18+1
Pesse 18+1
20:00
Beilen 18+1
Pesse 35+2JM
20:00
VVAK 35+1
Pesse 35+1
20:00
HZVV 35+1
Pesse VR18+2
20:00
HODO VR18+1
Pesse 18+1
20:30
WKE '16 18+1
Pesse 35+2JM
20:30
ZZVV 35+1
De Weide 35+2
20:30
Pesse 35+1
Pesse 35+1
21:00
Hoogeveen 35+1
Pesse VR18+2
21:00
Noordscheschut VR18+1
Witteveense Boys'87 VR18+1
21:00
Pesse VR18+1
Pesse 18+1
21:30
VVAK 18+1
Pesse VR18+1
22:00
KSC VR18+1
Zaterdag 20 aprilLTC JO13-3
08:30
Pesse JO13-1JM
Pesse JO9-1JM
09:00
Beilen JO9-3JM
Pesse JO8-1JM
09:00
v.v. Diever-Wapse JO8-1
Pesse JO12-2JM
09:00
S.V. Oosterwolde JO12-5
ST Hoogeveen/Tiendeveen JO10-2JM
09:00
Pesse JO10-1JM
Pesse JO10-2JM
10:00
De Weide JO10-6JM
FC Meppel JO17-2
10:15
ST Pesse/Wijster JO17-1
Pesse JO15-1JM
10:30
SJO HUC'21 JO15-1JM
Elim JO12-1
10:30
Pesse JO12-1JM
BATO MO17-1
12:15
ST Pesse/Wijster MO17-1
ST Pesse/Wijster JO19-1
14:00
SJO JVZ JO19-2
ST NKVV/Protos VR1
14:15
Pesse VR2
Pesse 1
14:30
FC Klazienaveen 2
Pesse VR1
14:30
SVO De Zweef/ DES VR1
SCN 2
14:30
Pesse 2
Pesse 1
18:30
SVV'04 1
Zondag 21 aprilPesse 3
11:30
Beilen 6
Woensdag 24 aprilST Pesse/Wijster MO17-1
19:00
SJO Coendersborg MO17-1
Raptim VR1
19:30
Pesse VR2
Zondag 28 aprilPesse 2
11:30
Mildam 2
Pesse 3
11:30
vv Stânfries 3
Ruinen 1
14:00
Pesse 1
Dinsdag 30 aprilSJO HH'97 JO13-2JM
18:45
Pesse JO13-1JM
Vrijdag 3 meiTiendeveen VR18+1
19:00
Pesse VR18+2
Nieuw Balinge VR18+1
20:00
Pesse VR18+2
HODO VR18+1
20:30
Pesse VR18+2
Zaterdag 4 meiACV JO19-2
12:00
ST Pesse/Wijster JO19-1
DZOH 7
14:45
Pesse 2
Zondag 5 meiPesse 2
11:30
GSAVV Forward 8
Maandag 6 meiPesse VR2
19:30
Dwingeloo VR2
Vrijdag 10 meiPesse VR18+1
19:30
KSC VR18+1
Witteveense Boys'87 18+1
19:30
Pesse 18+1
HZVV 35+1
19:30
Pesse 35+1
Pesse 18+1
20:00
Beilen 18+1
Pesse 35+1
20:00
De Weide 35+2
ST Beilen/Fit Boys VR18+1
20:00
Pesse VR18+1
Pesse 18+1
20:30
WKE '16 18+1
Pesse VR18+1
20:30
Witteveense Boys'87 VR18+1
Fit Boys 18+1
21:00
Pesse 18+1
Ruinen 35+1
21:00
Pesse 35+1
Pesse 35+1
21:30
Hoogeveen 35+1
Zaterdag 11 meiPesse JO9-1JM
09:00
HHCombi JO9-1
Pesse JO8-1JM
09:00
De Weide JO8-4
Pesse JO12-2JM
09:00
HZVV JO12-4
Noordscheschut JO12-1JM
09:00
Pesse JO12-1JM
Pesse JO10-1JM
10:00
FC Meppel JO10-3
Fit Boys JO15-1
10:45
Pesse JO15-1JM
Noordscheschut JO17-1JM
11:00
ST Pesse/Wijster JO17-1
Noordster MO17-1 (9-tal)
11:00
ST Pesse/Wijster MO17-1
Fit Boys JO10-2
11:30
Pesse JO10-2JM
ST Pesse/Wijster JO19-1
14:00
Asser Boys JO19-1
HODO VR1
14:00
Pesse VR2
Pesse 1
14:30
Hollandscheveld 3
SC Erica 2
14:30
Pesse 2
Zondag 12 meiPesse 3
11:30
Trinitas 4
Wacker 1
14:00
Pesse 1
Woensdag 15 meiHZVV VR3
19:30
Pesse VR2
Zaterdag 18 meiPesse JO10-2JM
08:30
HZVV JO10-4
Pesse JO12-1JM
09:00
VKW JO12-1JM
Ruinen JO8-1JM
09:00
Pesse JO8-1JM
De Weide JO9-3
09:00
Pesse JO9-1JM
De Weide JO10-4
09:00
Pesse JO10-1JM