SV Pesse - Drenthina (vr)
Pesse - Aankomende zaterdag staat voor de dames uit Pesse het thuisduel tegen Drenthina op het programma. Na de winst vorige week op Musselkanaal wist Pesse de aansluiting te behouden op de top. Met 1 wedstrijd minder gespeeld staat Pesse op dit moment op een vijfde plaats met 6 punten. De bezoekers uit Emmen staan één plaats lager geklasseerd met hetzelfde aantal punten, maar hebben een wedstrijd meer gespeeld. Om 14:30 uur zal er zaterdag op het sportpark De Marke worden afgetrapt.
| Deel op facebook | Deel op twitter
Door Roy Schraa - 28 oktober, 2021
Volgende wedstrijd
Pesse 1
15 sep.
14:00
14:00
vs
Ruinerwold 1
EMMS 1
22 sep.
14:00
14:00
vs
Pesse 1
Pesse 1
29 sep.
14:00
14:00
vs
Wacker 1
Pesse 1
6 okt.
14:00
14:00
vs
HOVC 1
3e klasse P
Team
G
W
G
V
PNT
1.
Beilen 1
Beilen 1
0
0
0
0
0
2.
EMMS 1
EMMS 1
0
0
0
0
0
3.
SC Erica 1
SC Erica 1
0
0
0
0
0
4.
HODO 1
HODO 1
0
0
0
0
0
5.
HOVC 1
HOVC 1
0
0
0
0
0
6.
Pesse 1
Pesse 1
0
0
0
0
0
7.
Ruinen 1
Ruinen 1
0
0
0
0
0
8.
VV Sleen 1
VV Sleen 1
0
0
0
0
0
9.
SVV'04 1
SVV'04 1
0
0
0
0
0
10.
vv Sweel 1
vv Sweel 1
0
0
0
0
0
11.
Titan 1
Titan 1
0
0
0
0
0
12.
Wacker 1
Wacker 1
0
0
0
0
0
Speelschema
Zondag 8 september bekijk meer
M.S.C. 3
10:30
Pesse 3
Pesse 2
11:30
Twedo 3
Maandag 9 septemberRuinerwold VR1
19:30
Pesse VR1
Zaterdag 14 septemberPesse JO10-1JM
09:00
v.v. Diever-Wapse JO10-2JM
Pesse JO8-1JM
09:00
VVAK JO8-2JM
VKW JO9-2
09:00
Pesse JO9-1JM
ST Beilen/Fit Boys JO11-2JM
10:15
Pesse JO11-1JM
Rouveen SC JO17-1JM
10:15
Pesse JO17-1
De Weide JO15-3JM
10:15
Pesse JO15-1JM
ST Pesse/Wijster JO13-1JM
10:30
HZVV JO13-4
Pesse JO11-2JM
10:30
Weide De JO11-3JM
S.V. Oosterwolde MO20-1
11:30
ST Pesse/Wijster MO20-1
SJO Dalen/DSC JO13-2JM
11:45
ST Pesse/Wijster MO13-1
Beilen JO19-1
12:45
ST Pesse/Wijster JO19-1
Pesse VR1
14:00
SJO Ens/Kraggenburg VR1
Staphorst 4
14:30
Pesse 1
Zondag 15 septemberVV Sleen 2
11:00
Pesse 2
Pesse 3
11:30
SV Zwolle 6
Pesse 1
14:00
Ruinerwold 1
Vrijdag 20 septemberPesse 18+1
19:15
Noordscheschut 18+1
Pesse 35+2JM
19:30
Pesse 35+3
Pesse 35+1
19:30
Hoogeveen 35+1
Pesse 35+3
20:00
Hoogeveen 35+2
HZVV 35+2
20:00
Pesse 35+1
v.v. Diever-Wapse VR18+1
20:00
Pesse VR18+3
VVAK 18+1
20:15
Pesse 18+1
Beilen 18+1
20:15
Pesse 18+1
Pesse 35+1
20:30
De Weide 35+3
Pesse VR18+3
20:30
Dwingeloo VR18+1
Hoogeveen 35+2
20:30
Pesse 35+2JM
Dwingeloo 35+3
20:30
Pesse 35+3
Pesse 18+1
20:45
Vitesse'63 18+1
Pesse 35+3
21:00
Ruinen 35+1
Pesse 35+2JM
21:00
Dwingeloo 35+3
ST Oosterstreek-Zandhuizen/Old Forward VR18+1
21:00
Pesse VR18+3
Pesse VR18+3
21:30
ST Beilen/Fit Boys VR18+1
Ruinen 35+1
21:30
Pesse 35+2JM
Zaterdag 21 septemberOranje Zwart JO10-1
08:45
Pesse JO10-1JM
ST Pesse/Wijster MO13-1
09:00
VV Sleen JO13-1
Pesse JO9-1JM
09:00
SJO WNBC '09 JO9-1
ST Smilde'94/BSVV/Hoogersmilde JO13-2
09:00
ST Pesse/Wijster JO13-1JM
Ruinen JO11-1JM
09:00
Pesse JO11-1JM
De Weide JO8-4
09:00
Pesse JO8-1JM
Pesse JO17-1
10:30
ST Ruinerwold/Ruinen JO17-1
Pesse JO11-2JM
10:30
SJO Triville JO11-1JM
SJO HH'97 JO15-2
10:30
Pesse JO15-1JM
Noordscheschut MO20-1
10:30
ST Pesse/Wijster MO20-1
ST SCN/DKB VR1
10:30
Pesse VR1
ST Pesse/Wijster JO19-1
14:00
SJO HH'97 JO19-1
Pesse 2
14:30
Alcides 4
Pesse 1
15:45
Noordscheschut 3
Zondag 22 septemberPesse 3
11:30
Wacker 3
Pesse 2
11:30
Wacker 2
EMMS 1
14:00
Pesse 1
Zaterdag 28 septemberPesse JO10-1JM
09:00
FC Meppel JO10-3
Pesse JO8-1JM
09:00
Noordscheschut JO8-2JM
SJO VCG/SCN JO13-1JM
09:30
ST Pesse/Wijster MO13-1
VVAK JO11-1
09:30
Pesse JO11-2JM
Ruinen JO9-1JM
10:15
Pesse JO9-1JM
Pesse JO11-1JM
10:30
De Weide JO11-2JM
Pesse JO15-1JM
10:30
SJO Triville JO15-2JM
Elim JO19-1
10:30
ST Pesse/Wijster JO19-1
ST Pesse/Wijster MO20-1
11:45
Ruinerwold MO20-1 (9-tal)
ST Pesse/Wijster JO13-1JM
11:55
S.V. Oosterwolde JO13-4JM
ST Ruinerwold/Ruinen JO17-2
12:30
Pesse JO17-1
DZOH 5
12:45
Pesse 2
Pesse VR1
14:00
Hollandscheveld VR2
Zondag 29 septemberFC Zuidwolde 3
10:30
Pesse 3
SC Emmeloord 3
12:00
Pesse 2
Pesse 1
14:00
Wacker 1
Vrijdag 4 oktoberPesse 35+1
19:30
HZVV 35+2
Pesse 35+2JM
19:30
Pesse 35+3
Pesse VR18+3
19:30
ST Beilen/Fit Boys VR18+1
VVAK 18+1
19:30
Pesse 18+1
Pesse 35+1
20:00
Hoogeveen 35+1
Pesse 35+3
20:00
Dwingeloo 35+3
Pesse 18+1
20:00
Vitesse'63 18+1
Dwingeloo VR18+1
20:00
Pesse VR18+3
Pesse VR18+3
20:30
ST Oosterstreek-Zandhuizen/Old Forward VR18+1
Pesse 18+1
20:30
VKW 18+1
De Weide 35+3
20:30
Pesse 35+1
Ruinen 35+1
20:30
Pesse 35+3
Dwingeloo 35+3
20:30
Pesse 35+2JM
Pesse 35+3
21:00
Hoogeveen 35+2
Pesse 35+2JM
21:00
Ruinen 35+1
Beilen 18+1
21:00
Pesse 18+1
Hoogeveen 35+2
21:30
Pesse 35+2JM
v.v. Diever-Wapse VR18+1
21:30
Pesse VR18+3
Zaterdag 5 oktoberLTC JO13-2
08:45
ST Pesse/Wijster JO13-1JM
ST Pesse/Wijster MO13-1
09:00
Raptim JO13-3
Pesse JO8-1JM
09:00
Ruinen JO8-1
Beilen JO9-2
09:00
Pesse JO9-1JM
SJO HH'97 JO11-1
09:00
Pesse JO11-1JM
SVN'69 JO10-1JM
10:00
Pesse JO10-1JM
Pesse JO11-2JM
10:30
HZVV JO11-4
Pesse JO17-1
10:30
Staphorst JO17-2
Pesse 2
12:00
Hoogeveen 4
HZVV VR3
12:30
Pesse VR1
ST Pesse/Wijster JO19-1
14:00
Fit Boys JO19-1
Pesse 1
14:30
SC Erica 2