0528 241 547 De Marke 8, 7933 RD Pesse
Sponsor in the Spotlight! - WinLex Milieutechniek B.V.

Als u asbest op of in uw woning, bedrijfspand, stal etc. wilt laten verwijderen dan is het belangrijk dat dit op een verantwoorde manier gebeurd. De kans bestaat namelijk dat er tijdens de werkzaamheden gevaarlijke vezels vrijkomen die een risico zijn voor uw gezondheid.

 

Wij zijn een erkend en gecertificeerd bedrijf en hebben een ruime ervaring op het gebied van asbestsanering waarbij het asbest op een veilige manier wordt verwijderd. Wij regelen voor u het gehele proces met daarin de benodigde asbestinventarisatie, de asbestverwijdering, de vrijgave van het gesaneerde object en de afvoer/storten van de asbesthoudende materialen.


Meer informatie over onze diensten vindt u op https://winlex.nl/

   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Corian Casander - 21 november, 2020
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor