0528 241 547 De Marke 4, 7933 RD Pesse

Leiders en Trainers 2021-2022

 TRAINERS  LEIDERS 
KaboutersRobin Takens maandag06-21496893   
JO-8Jeffry Hup maandag06-11586262JO-8Arjan Luchies06-14784177
ma en woArie Pater maandag assistent 06-43437538 Arie Pater maandag assistent 06-43437538
 Bobby Smit woensdag06-27197875   
 Arjan Luchies woensdag assistent06-14784177   
      
JO10-1/2Danny van Veen 06-29595715JO10-1Danny van Veen06-29595715
ma en woBert Bennink06-25196674 vacant 
 John Jonker06-46001211JO10-2John Jonker06-46001211
 Mirjam Strijker  Mirjam Strijker 
      
JO11-1/2Albert Zilverberg06-11310488JO11-1Seth Waninge06-41817575
ma en woNico Velthuis06-51403112 Marko Steenbergen 06-22658667
 Bram Vredeveld06-621902009JO11-2Alinda Benning 
 Maureen Marissen06-31373553 Vacant, ingevuld door hulp ouders 
      
JO13-1Niels Maagd06-24503316JO13-1Jan Kamman (Wijster) 06-57542678
wo en doEdwin Ypema (Wijster)   Edwin Beekelaar (Wijster)06-25375659
    Chris Smits (sv Pesse)06-28270896
      
JO15-1 & 2Erwin Strijker06-18035436JO15 1 & 2Jan Koops (Wijster) 15-106-28429768
ma en doEdu Beumer06-52384010 Edu Beumer 15-106-52384010
 Arjan Kleine06 - 81158052 John Timmerman 15-2 06-51745738
 Niels Maagd en Edwin Ypema06-24503316 
 
      
      
MO-15Maaike Blauw06-23270293MO15-1Partime leiders, Jacqueline, Maya, Henri en Arnold. Reserve Geran, Roelof Smand (wijster) Maya Mastwijk aanspreekpunt06-24423591
wo daRobin Takens06-21496893   
 Bart Popping (Wijster)    
JO17-1Niels Maagd (Wijster & Pesse)06-24503316JO17-1Mike Woldman (sv Pesse)06-55900227
ma en wo Mike Woldman 06-55900227 Roelof Padding (Wijster)  
      
MO19-1Stoffer Remmelt Kats06-13962403MO19-1Patricia Veenstra06-49901034
ma en wo     
JO19-1Wilco Kramer06-27033470JO19-1Wilco Kramer06-27033470
di en doMarco Hartman06-13936535 Ruben Waninge06-27033470
      
Keepers trainer jong di daJos Schonewille 06-30631656   
Speelschema
Woensdag 5 oktober
ST Pesse/Wijster MO17-1
19:15
SJO Dalen/DSC MO17-1
Vrijdag 7 oktober
Pesse VR18+2
19:00
VVAK VR18+1
HZVV 45+1
19:00
Pesse 45+1
Pesse VR18+2
19:30
Tiendeveen VR18+1
Pesse 45+1
20:00
Hollandscheveld 45+1
bekijk meer
Volgende wedstrijd
Dalen 1
9 okt.
14:00
vs
Pesse 1
Pesse 1
16 okt.
14:00
vs
SC Emmeloord 1
Pesse 1
30 okt.
14:00
vs
EMMS 1
2e klasse J
Team
G
W
G
V
PNT
1.
EMMS 1
EMMS 1
2
2
0
0
6
2.
Oldeholtpade 1
Oldeholtpade 1
2
2
0
0
6
3.
LSC 1890 1
LSC 1890 1
2
2
0
0
6
4.
Drachten 1
Drachten 1
2
1
1
0
4
5.
HODO 1
HODO 1
2
1
1
0
4
6.
St.Annaparochie 1
St.Annaparochie 1
2
1
0
1
3
7.
Pesse 1
Pesse 1
2
1
0
1
3
8.
Dalen 1
Dalen 1
2
1
0
1
3
9.
VENO 1
VENO 1
2
0
0
2
0
10.
SC Emmeloord 1
SC Emmeloord 1
2
0
0
2
0
11.
Zuidwolde 1
Zuidwolde 1
2
0
0
2
0
12.
Beilen 1
Beilen 1
2
0
0
2
0
Hoofdsponsor
footerstats

Sinds 1969

footerstats

409 Leden

footerstats

2e klasse

De gezelligste club van Drenthe: De Marke 4, 7933 RD Pesse Neem contact op