0528 241 547 De Marke 8, 7933 RD Pesse
Hoi, ik ben Annabel

Pesse - Ook vandaag weer een nieuwe speelsters van sv Pesse vrouwen 1 die aan u voorgesteld wordt. Vandaag de beurt aan Annabel Stip. 


Annabel is een 20 jarige aanvallende speelster die haar jeugdopleiding heeft doorlopen bij Cabauw uit Lopik. Vanwege een verhuizing moest Annabel daar stoppen met voetballen, maar bleef het voetbalspelletje toch prikkelen. 


Voor aankomend seizoen heeft Annabel zich aangesloten bij sv Pesse, in de hoop om daar furore te gaan maken. Naast de voetbal is deze sportieve dame vaak te zien bij de cross-fit. Wij hopen dat de kracht die Annabel ontwikkelt bij de cross-fit, in positieve zin kan inzetten binnen het team. 


Een reactie van Annabel zelf;


“Ik was op zoek naar een fanatieke en gezellige club. Ik hoop dat ik dat bij Pesse ga vinden. Mijn eerste indruk is in ieder geval goed en hoop dat wij een mooi seizoen gaan draaien komend jaar.” 


Annabel, we heten je van harte welkom en we wensen je heel veel plezier en succes bij sv Pesse.

   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter

Door Roy Schraa - 10 juni, 2020
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor