0528 241 547 De Marke 8, 7933 RD Pesse
Hoi, ik ben Danitsja

Pesse - Vandaag wordt Danitsja van der Werff aan u voorgesteld. 


Danitsja is op 7-jarige leeftijd begonnen met voetballen bij Fitboys in Beilen. De gehele jeugdopleiding heeft zij daar doorlopen en met succes. Tevens heeft Danitsja in de seizoenen 14/15 - 15/16 deel uitgemaakt van de KNVB selectie van noord-Nederland. Ze heeft zich ontwikkeld tot een dynamische middenveldster en hopen dat wij - sv Pesse - kunnen bijdragen aan de ontwikkeling van Danitsja. 


Naast voetballen heeft Danitsja ook nog keyboard spelen en tekenen als hobby. Creativiteit is dus de eigenschap dat is terug te zien in haar voetbal en hobby’s. Wij zijn dan ook ontzettend blij dat Danitsja heeft gekozen voor sv Pesse. 


Danitsja gaf in een persoonlijke reactie aan:


“Ik verwacht dat het een leuk seizoen wordt met het team en de begeleiding. Ik heb er in ieder geval heel veel zin in.”


Danitsja, wij heten je van harte welkom bij sv Pesse. Wij wensen jou heel veel succes en voetbalplezier bij sv Pesse.

   |   Deel op facebook      |   Deel op twitter
Speelschema
Op het moment staan er geen wedstrijden gepland.
Hoofdsponsor